Ubytování

Ve městě Regensburg je mnoho možností ubytování. Nejlevnější je ubytování v hostelech a sdílených pokojích s více lůžky (obvykle se čtyřmi až deseti postelemi v jedné místnosti) a ceny za lůžko na noc tu začínají na cca 600,- za osobu na noc.

Výhodou je cena a souběžně umístění většiny hostelů v samém centru města. Vyplatí se zejména studentům, kteří sem jedou za zábavou a nebo těm, kteří jedou město poznávat a v pokoji jen přespí, protože budou většinu času venku.

Hostely

V této kategorii k těm dobře hodnoceným a oblíbeným patří Brook Lane Hostel a nebo útulný Microverse Hostels. Oba jsou v úplném centru města.

Apartmány, hotely

Další možností jsou apartmány a nebo klasické hotelové pokoje. Zde ceny začínají od cca 1100,- za dvoulůžkový pokoj a vybírat můžete dle požadovaných priorit. Naleznete mnoho příjemných pokojů v centru města, které jsou příjemné a přitom cenově dostupné. Mezi nejlépe hodnocené patří Apartment Serene Retreat a dále bychom tam mohli zařadit velmi oblíbený Apartmen Sunshine pár minut od centra města a nebo útulně a moderně zařízený Apartment Flowerside či designový hotel u řeky Hotel Dock1. Nadprůměrně hodnocený je také Arcaden Apartmen s vynikajícím umístěním v centru historického města.

Luxusní hotely

Pokud si přejete nadstandartní či luxusnější ubytování v Regensburgu a rádi se necháte hýčkat, pak vám doporučujeme historicky laděný Alstadthotel a nebo oblíbený moderní a velmi dobře situovaný Elements Hotel. Stejně oblíbený je Hotel Eurostars Park Hotel Maxmilian. Také si můžete pronajmout celý luxusní dům v naprosté blízkosti katedrály Prázdninový dům Stadthaus Regensburg a zrovna tak v úplném centru naprosto skvěle hodnocený a útulný Aparthotel Palazzo am Dom. Přednost ale můžete dát klidu a luxusu stranou centra, např. ve vynikajícím hotelu Kultur Seminar Götzfied s luxusním wellness centrem.Booking.com